ELPO Záhornice s.r.o., Hlavní 73, Záhornice - Městec Králové 289 03 Tel. 325 640 320 Mobil 603 334 794
e-shop - www.prodejkoreni.cz web - www.chytrekoreni.cz email - elpo@email.cz

  Dobrý den.
Jmenuji se Zuzana Horká a jsem majitelkou firmy Elpo Záhornice s.r.o. V prvopočátcích se tato firma zabývala prodejem potravin. Dlouholetým vývojem jsme se postupně přeorientovali především na prodej koření a sušené zeleniny. Ještě donedávna byla firma klasickým prodejcem, kterých je na našem trhu spousta.

Přemýšlela jsem jak tak zvaně vystoupit z řady. Napadlo mne vytvořit pro svou firmu úplně nový systém péče o zákazníky, ve kterém využívám své dlouholeté znalosti a zkušenosti s prodejem koření a se vším co s tím souvisí.

Také díky tomuto systému dále své znalosti a zkušenosti prohlubuji a mohu se tak o ně pravidelně dělit se zákazníky. A tento systém se snažím stále zdokonalovat. Firma ELPO Záhornice s.r.o. není velká. Byla založena jako rodinná firma. Nabízíme však velmi široký sortiment a právě proto můžeme mít jedny z nejlevnějších cen na trhu.

S většinou našich dodavatelů spolupracujeme již mnoho let a máme vybudované velmi dobré vztahy, což se také odráží na naši práci. Stejně dobré vztahy si budujeme i se svými zákazníky a ti se k nám rádi vrací a přivádí k nám své známé. Za což jim děkujeme.

Zuzana Horká