Přemýšlíte o možnosti odebírat od nás zboží do svého obchodu, e shopu, na stánek, do kuchyně, do výroby i jinam?

Napište nám na elpo@email.cz. Představte nám v krátkosti vaše podnikání, upřesní nám to představu, jakou konkrétní nabídku budete potřebovat  a  jaký další servis vám můžeme zdarma poskytnout.  Také se zeptejte  na vše, co vás zajímá.

JAK ZBOŽÍ OBJEDNÁVAT
 Objednávat můžete telefonem na č. 603 334 794, 325 640 320. Také nám svou objednávku můžete poslat emailem elpo@email.cz . Není třeba objednávat zboží po celých kartonech. Objednávejte počet kusů.
JAK RYCHLE BUDE VAŠE OBJEDNÁVKA VYŘÍZENA
Objednávky se snažíme vyřídit tak rychle, jak je to možné a jak potřebuje zákazník. Běžně jsou vyřizovány nejdéle do 3-5 pracovních dnů. Vzhledem k širokému sortimentu se může stát, že některé zboží nebude zrovna na skladě. V tom případě jej hned doskladňujeme. Nastane-li nějaký problém a delší prodleva, budeme to s vámi konzultovat.
JAK JE ZBOŽÍ BALENO A ODESÍLÁNO
Většinu zboží posíláme prostřednictvím přepravních společností. V okolí naší firmy pak zboží rozvážíme autem. Přepravních společností používáme několik. Proto se také snažíme, aby odesílané zásilky byly co možná nejlehčí a do přepravného se zbytečně nezapočítávala váha jednotlivých kartonů. Každá koruna, kterou ušetříme se pak může odrazit v ceně zboží. Pro zaslání zboží proto používáme jeden velký karton.
VELKÉ BALÍKY - ty posíláme většinou poštou, v některých případech používáme i ostatní přepravní společnosti, především DPD. Ceny jsou v tomto případě u všech takových společností srovnatelné. Vám budeme účtovat 130,- + DPH za dobírku, případně 100,- + DPH za platbu předem na účet.
MALÉ BALÍKY - Chcete-li si objednat jen malé množství, můžeme vám poslat zboží prostřednictvím Zásilkovny. Jedná se o balíky do cca. 5-8 kg. V tom případě vám pošleme balík na pobočku Zásilkovny a vy si jej můžete vyzvednout. Seznam poboček najdete ZDE  Cena je 90,- včetně dobírky. Budete-li chtít tuto službu využít, připište prosím k objednávce jméno pobočky Zásilkovny, kam chcete zásilku poslat. Jinak balík odejde poštou za 130.- +DPH.
ZÁSILKY NA SLOVENSKO - dopravu a její cenu domluvíme individuálně.
NAŠE VZÁJEMNÁ KOMUNIKACE
Pochopitelně nás můžete kontaktovat na tel. 603334794, 325640320. Také nám můžete psát na email elpo@email.cz.  Hlavním komunikačním prostředkem pro naše odběratele je však online obchodní zástupce, do kterého se dostanete pomocí hesla. V našem online obchodním zástupci najdete jak aktuální nabídku, novinky, rady tak ostatní důležité informace. Najdete tam i formulář na případné dotazy.
CO VÁM NABÍDNEME ZCELA ZDARMA - Jsme pravděpodobně jediná firma zaměřená na koření na trhu, která poskytuje svým odběratelům tak rozsáhlý a propracovaný servis a to zcela zdarma. Poskytneme vám kompletní informace o koření a jeho použití, které nabízíme. Naučíme vás koření prodávat a vytvářet cílenou nabídku pro vaše zákazníky a ne jen to. Prozradíme marketingové postupy, které vám pomohou vybudovat úspěšnou firmu s pevnou základnou stálých zákazníků a pevnou pozicí na trhu.
JAK MŮŽETE ZBOŽÍ ZAPLATIT
U dodavatelů které neznáme a vzájemná spolupráce začíná vyžadujeme platbu dobírkou. Což jistě chápete. Později se pak můžeme domluvit na nějaké splatnosti faktur, určitě to nebude problém.
 

Nejsme jen obyčejný prodejce, jsme váš prodejce i rádce.

Vážíme si vašeho zájmu.

Zuzana Horká

majitelka  f. ELPO  Záhornice s.r.o.