Získejte peníze na svůj školní výlet, na hračky, výtvarné potřeby…..

výlet

Jsem obchodnice, ale také jsem před pár lety založila občanské sdružení, které se stará především o volnočasové aktivity dětí. Vím tedy, jak složité je získávat zákazníky a zároveň i to jak složité je sehnat finanční prostředky na výlet, hračky, výtvarné pomůcky….. . Napadlo mne spojit tyto dvě věci a vzájemně si pomoci.
Firma ELPO Záhornice s.r.o. nabízí proto žákům školních zařízení, případně jiných dětských zájmových skupin možnost, sehnat nějakou tu korunu na jejich volnočasové aktivity.

Volnočasové aktivity jsou dnes drahá záležitost. Koření potřebujeme každý den a za celý rok za něj dáme nemalé peníze. Je tedy reálné, získat od nás za celý školní rok slušnou sumu pro vaše děti. Zapojit se mohou učitelé, rodiče i ostatní.

Celé je to vlastně strašně jednoduché.

Každý dětský kolektiv od nás dostane svůj kód, se kterým může kdokoli nakoupit zboží na našem webu. Jediné na co nesmí zapomenout, je napsat kód do poznámky. Nakupovat mohou rodiče, příbuzní, kamarádi, paní učitelky, vaše školní jídelna. Prostě kdokoli.
Z každé objednávky, u které bude uveden daný kód a která bude řádně zaplacena, předáme dané třídě 10% z ceny zaplaceného zboží formou sponzorského daru. Tato výhoda se nevztahuje na poštovné.
Peníze vám předáme v intervalech, které společně domluvíme ( měsíčně, čtvrtletně, pololetně…). Záleží na vás.

Komentář maminky, která naši nabídku využívá:

Dobrý den, chtěla bych se podělit o svou zkušenost s firmou Elpo Zahornice s.r.o. 

Jelikož jsem jejím stálým a spokojeným zákazníkem, velmi mne zaujala možnost pomoci svým nákupem získat pro školku, do které chodí mé 2 děti sponzorský dar od této firmy. Stačilo jen požádat paní Horkou o kód, který pokaždé, když objednávám koření, vložím do poznámky. Paní Horká každou objednávku zaeviduje a 10% z celkové částky je započítáno jako sponzorský dar pro školku. O tuto částku je možné kdykoliv požádat a firma Elpo Záhornice ji pošle na účet školky. Díky tomu naše školka získala v loňském roce příspěvek, za který paní ředitelka nakoupila dětem dárky pod stromeček. Proto ještě jednou děkuji paní Horké za tuto možnost a doufám, že v letošním roce zapojí více rodičů a částka bude ještě větší :-) 

Zaujala vás naše nabídka? napište nám na elpo@email.cz. Pošleme vám podrobné informace.  Chcete se podívat na naši nabídku? Klikněte zde.

 

Zuzana Horká

ELPO Záhornice s.r.o.

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Archivy
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky