POLÉVKY

 

 

ZDRAVÉ JÍDLO UVAŘENÉ JEDNODUŠE A BĚHEM NĚKOLIKA MINUT 

 

POLÉVKY

Díky pytlíkovým polévkám LE GRACIE už nemusí být dobrá polévka bez složité přípravy jen světlou výjimkou, ale pravidlem, které bude chutnat celé rodině. Polévky jsou 100% přírodní, bez konzervantů, soli, palmového oleje a dalších neřádů. Přesto vám doma vydrží celé týdny. I když… Spíš jim neodoláte a zmizí vám z kuchyně dřív, než řeknete „polévka z pytlíku“.

 

HLAVNÍ JÍDLA

 HLAVNÍ JÍDLA

Máme pro vás takovou řadu hlavních jídel, která umožní úplně každému (i zarytému nekuchaři) připravit si doma nebo v práci chutné a vydatné obědy a večeře bez dlouhého nakupování, příprav a složitého vaření. Na jakou světovou kuchyni máte dneska chuť? Francii nebo Itálii nebo Švýcarsko? A nezapomněli jsme ani na českou kuchyni. 

 

SLADKÁ JÍDLASLADKÁ JÍDLA

 

Že můžete mlsat od rána do večera a ještě k tomu snadno a zdravě? Bez LeGrac(i)e – odpověď zní ano. S pytlíky,které jsou plné sladkých dobrot, zjistíte, že mlsání není hřích, ale jen hříšně dobré. Dáte si sladkou snídani, nebo snad rychlou sladkou svačinu, dobrý dezert, nebo svým dětem dopřejete bez pocitu viny sladkou večeři?

Bezlepkové kaše s vysokým podílem sušeného nesířeného ovoce  a chia semínek, které jsou výborným zdrojem OMEGA 3 , jsou jako stvořené pro svačinku, nebo snídani. Kaše jsou zcela bez soli, řepkového cukru, laktózy, barviv a aromat. Přislazované jsou kokosovým cukrem. V našem sortimentu najdete příchuť  " meruňka a mandle, brusinka a kokos, švestka a skořice"

kašekaše2kaše1 

 

 

BEZLEPKOVÁ JÍDLABEZLEPKOVÁ JÍDLA

 

Ať už bez lepku vařit musíte nebo jen chcete, tak věřte, že s pytlíky Le Gracie to jde snadno. Celé bezlepkové menu – polévka, hlavní jídlo a dezert – do 30 minut bude i pro nekuchaře.

Nevíte jak nahradit mouku v tradičním receptu anebo nechcete jen stále dokola vařit rýži a brambory? Přesvědčte se, že dobrá polévka se obejde bez jíšky, nebo že dobrý dezert uděláte i bez pšeničné mouky. 

DĚTSKÁ JÍDLAJÍDLA PRO DĚTI

 

Víte, kdo jsou ti nejnáročnější strávníci? Přece malé děti! Jejich mlsné a nezkažené jazýčky bezpečně poznají kvalitní a dobré jídlo, které slupnou raz dva a v jejich bříšku bude jako v pokojíčku.

A přesně takové jídlo najdete v pytlíčcích LeGracie určených (nejenom) dětem již od 1 roku.
Pečlivě vybrané suroviny v hravých recepturách budou bavit nejen vaše malé ratolesti, ale i vás. Snadno, bez kuchařky, bez zdlouhavých příprav a nakupování.